Průmyslový popis

Gravírování laserem - Průmyslový popis - ukázka 1

Soustředíme se na průmyslový popis, který je neodmyslitelný zejména pro firmy ve strojírenství. Máme v tomto oboru dlouholeté zkušenosti.

Jsme schopni průmyslově popsat technické parametry výrobku, doplnit logo společnosti či jiné údaje, které je potřeba vyznačit na součástky či hotové výrobky. Vykreslíme Vám i drobné písmo, přesně podle zadaných požadavků.


Potřebujete poradit?


Zavolejte na tel.: 602 263 323 nebo nám napište na rytectvi.vrsovice@gmail.com. Rádi Vám pomůžeme.


chci zaslat poptávku

Gravírování laserem - Průmyslový popis - ukázka 2 Gravírování laserem - Průmyslový popis - ukázka 3
Gravírování laserem - Průmyslový popis - ukázka 4 Gravírování laserem - Průmyslový popis - ukázka 5 Gravírování laserem - Průmyslový popis - ukázka 6 Gravírování laserem - Průmyslový popis - ukázka 7 Gravírování laserem - Průmyslový popis - ukázka 8
Gravírování laserem - Průmyslový popis - ukázka 9 Gravírování laserem - Průmyslový popis - ukázka 10 Gravírování laserem - Průmyslový popis - ukázka 11 Gravírování laserem - Průmyslový popis - ukázka 12 Gravírování laserem - Průmyslový popis - ukázka 13
Gravírování laserem - Průmyslový popis - ukázka 14 Gravírování laserem - Průmyslový popis - ukázka 16 Gravírování laserem - Průmyslový popis - ukázka 17 Gravírování laserem - Průmyslový popis - ukázka 18

Koherentní a vysoce výkonný laserový paprsek umožňuje práci s přesností na mikrometry. Aplikace laseru jsou bohaté a stále se rozšiřují. Jedním z možností využití laseru je průmyslový popis. Právě přesnost laseru umožňuje dříve nevídané velikosti použitého písma. Zároveň je možné popis doplnit o logo výrobce, grafické prvky, čárový kód případně datamatice. Samozřejmostí je možnost vypsat na výrobky sériová čísla nebo jiné unikátní identifikátory.

Laserem vytvořený popis není nanesen pouze na povrch předmětu a tak je velmi trvanlivý. Laserový průmyslový popis odolává otěru i na vysoce zátěžových plochách. Nedochází ke snížení kvality popisu nebo jeho rozmazání.

Touto metodou je možno popsat i velké množství součástek a zároveň jsou všechny popisy naprosto identické. Při popisování výrobků laserem se nepoužívá raznice a každý další kus je popisován naprosto identickým působením energetického paprsku. Naopak v případě potřeby je možné popsat každou součástku individuálně, včetně grafiky. Tato technologie je velmi flexibilní.

Průmyslový popis je možné použít pro označování výrobků nebo součástek, u nichž to vyžaduje legislativa. Také je možné na výrobek vyznačit informace, které usnadní a zpřehlední jejich evidenci, případně výrazně usnadní manipulaci s nimi. Naprosto neocenitelný je průmyslový popis pro strojírenské firmy. Je možné zejména na součástky vyznačit popisky, které usnadní jejich montáž. Pro případné odběratele je možné vyznačit informace z  elektronických katalogů, komoditních knihoven výrobků či jiných informačních zdrojů. Ve spolupráci s vašimi odběrateli můžete vyznačit identifikační údaje z jejich vlastních informačních systémů a tím zvýšit vaši konkurenceschopnost.

Laserový průmyslový popis je vhodný pro širokou škálu materiálů. Popisovat je možné i materiály, které se jinými metodami popisují velmi nesnadno. Samozřejmě lze značit všechny druhy kovů či jejich slitin, ale také plasty, sklo, keramiku, textil, dřevo nebo kůži.

Laserové průmyslové značení se vyznačuje špičkovou kvalitou a prakticky doživotní trvanlivostí.Kontakt

Rytectví Vršovice
Moskevská 659/63
(uvnitř areálu, budova AD Partner)
101 00  Praha 10 - Vršovice

otevírací doba: po - pá: 8 - 16.30 hod.


tel.: 602 263 323   

e-mail: rytectvi.vrsovice@gmail.comkontaktní formulář