Gravírování do kovu

Gravírování laserem na kov - ukázka 1

Kov má velmi dobře hodnocené vlastnosti, velice snadno se zpracovává. Má široké možnosti využití zejména v oblasti průmyslu.

Naše nabídka je velmi obsáhlá. Kromě laserového gravírování, popisování reklamních a dárkových předmětů, nabízíme výrobu technologických štítů, průmyslových popisů, orientačních a informačních systémů. Postaráme se vám o výrobu směrovek, informačních tabulí, značení kanceláří, otevřených prostorů či únikových východů. Na jednotlivé součástky přístroje vám vygravírujeme potřebné informace, přesně dle vašeho zadání.

Nejpoužívanějšími kovy, se kterými pracujeme, jsou nerez a eloxovaný hliník. Více informací naleznete v jednotlivých sekcích.

Gravírování laserem na kov - ukázka 2 Gravírování laserem na kov - ukázka 3
Gravírování laserem na kov - ukázka 4 Gravírování laserem na kov - ukázka 5 Gravírování laserem na kov - ukázka 6 Gravírování laserem na kov - ukázka 7 Gravírování laserem na kov - ukázka 8
Gravírování laserem na kov - ukázka 9 Gravírování laserem na kov - ukázka 10 Gravírování laserem na kov - ukázka 11 Gravírování laserem na kov - ukázka 12 Gravírování laserem na kov - ukázka 13
Gravírování laserem na kov - ukázka 14


Kontakt

Rytectví Vršovice
Moskevská 659/63
(uvnitř areálu, budova AD Partner)
101 00  Praha 10 - Vršovice

otevírací doba: po - pá: 8 - 16.30 hod.


tel.: 602 263 323   

e-mail: rytectvi.vrsovice@gmail.comkontaktní formulář