Gravírování do dřeva

V oblasti úpravy dřeva nabízíme laserové gravírování, řezání a výrobu dekoračních či dárkových předmětů.

Zdá se vám, že doma něco chybí? Pak vás zajisté potěší naše nabídka ohledně reklamních, dárkových či dekoračních předmětů. Doplňte svůj domov o nový dřevěný svícen či ozdoby na stromeček, který o Vánocích ožije a dostane nové kouzlo.

Tápete, jaký dárek koupit k blížícím se narozeninám? Pak vás zaujme možná právě naše nabídka. Podívejte se na ukázky tradičních dřevěných výrobků, jež jsme schopni vyrobit. K dispozici máme pro výrobu přes 50 druhů dýh a dřeva.

Také modeláři najdou u nás svůj koutek. Máme pro ně širokou nabídku ohledně úpravy či přípravy různých modelů. Vyřežeme Vám nejen dřevo, až do tloušťky 10 mm, ale také desky, sololit, balzu, překližky a jiné materiály.

Další specializaci v práci se dřevem, je výroba dřevěných firemních tabulí. Zde nabízíme také materiál, který imituje dřevo.

Dokážeme navrhnout a vyrobit různé předměty ze dřeva, jako jsou např. modely budov, letadel, ale také tradiční dřevěné ozdoby a betlémy, které jsou vhodné zejména jako dárek.

Nakonec tu máme pro Vás nabídku CWG pro geocaching, což je osobní identifikační předmět geocachera, na který laserovým gravírováním vytvoříme jakýkoliv obrázek podle jeho přání. Více naleznete v jednotlivých sekcích.

Gravírování laserem na dřevo - ukázka 5 Gravírování laserem na dřevo - ukázka 6 Gravírování laserem na dřevo - ukázka 7 Gravírování laserem na dřevo - ukázka 8


Kontakt

Rytectví Vršovice
Moskevská 659/63
(uvnitř areálu, budova AD Partner)
101 00  Praha 10 - Vršovice

otevírací doba: po - pá: 8 - 16.30 hod.


tel.: 602 263 323   

e-mail: rytectvi.vrsovice@gmail.comkontaktní formulář